1. Womic Steel: capacidades de fabricación e forza da empresa
Womic Steel Group é un fabricante e exportador global de primeiro nivel con máis de 20 anos de experiencia na produción de produtos tubulares de carbono, aliaxes e aceiro inoxidable. As nosas instalacións de última xeración abarcan unha capacidade de produción integral que supera10.000 toneladas ao mespara tubos sen costura.
Rango de tamaño de produción:Tubos sen soldadura de diámetro exterior de 1/4" a 24" (10,3 mm - 610 mm) con espesores de parede de SCH10 a XXS.
Certificacións de calidade e cumprimento normativo:
ISO 9001:2015Sistema de xestión da calidade certificado.
Conformidade coa normativa PED 2014/68/UE, anexo I, sección 4.3:Os tubos para caldeiras de Womic Steel cumpren os requisitos esenciais de seguridade da Directiva de equipos a presión.Marcado CE(ou Certificado de Conformidade) está dispoñible previa solicitude para facilitar o despacho de aduanas e a aceptación de proxectos dentro do Espazo Económico Europeo.
Certificación EN 10204 3.2:Ademais dos certificados de inspección MTC estándar 2.2 e 3.1, subministramos produtos co certificado de inspección 3.2, validado por organismos externos autorizados pola UE (TÜV, LR, BV) para aplicacións críticas de caldeiras que requiren unha trazabilidade total.
Aprobacións de inspección por terceiros (TPI):Os nosos produtos e procesos de produción están aprobados e auditados polas principais axencias internacionais e sociedades de clasificación, incluíndoSGS, BV, ABS, LR, DNV e GL.
Recoñecemento global:Womic Steel é un provedor de confianza para empresas enerxéticas da lista Fortune 500 e contratistas EPC globais, que presta servizo a máis de 80 países do sueste asiático, Europa, Oriente Medio e América.
2. EN10216 16Mo3: Composición e rendemento do material
16Mo3 (Número de aceiro1,5415) é un/unhaaceiro de aliaxe de molibdenodeseñado especificamente para servizos a temperatura elevada en equipos a presión. A designación "16" indica un contido medio de carbono de aproximadamente 0,16 %, "Mo" denota o molibdeno como o principal elemento de aliaxe e "3" representa o rango de contido de molibdeno (0,25-0,35 %). A adición de molibdeno mellora significativamente a resistencia á fluencia a alta temperatura en comparación con calidades non aleadas como P235GH e P265GH. O 16Mo3 ofreceexcelente resistencia á fluencia e estabilidade térmicaa temperaturas de ata 500 °C, o que a converte na opción preferida para tambores de caldeiras, recipientes a presión de alta temperatura e colectores de vapor.
Composición química (análise de fundición, % en masa)
| Elemento | C | Si | Mn | P | S | Cr | Mo | Ni | Cu | Total total |
| % mínimo | 0,12 | — | 0,40 | — | — | — | 0,25 | — | — | — |
| % máx. | 0,20 | 0,35 | 0,90 | 0,025 | 0,020 | 0,30 | 0,35 | 0,30 | 0,30 | 0,020 |
*Nota: A adición de molibdeno (0,25-0,35 %) mellora a resistencia á fluencia a altas temperaturas e a resistencia á grafitización. En comparación cos graos non aliados, o 16Mo3 mantén unha maior resistencia a temperaturas elevadas, ao mesmo tempo que conserva unha boa soldabilidade e formabilidade.*
Propiedades mecánicas (temperatura ambiente)
| Propiedade | Valor |
| Condición de entrega | Normalizado (+N) a 890-950 °C |
| Resistencia elástica (ReH) | ≥ 280 MPa(para T ≤ 16 mm) |
| Resistencia á tracción (Rm) | 440 – 590 MPa |
| Elongación (A min) | 22% (lonxitudinal) / 20% (transversal) |
*Nota: O tratamento térmico normalizado garante unha microestrutura uniforme de ferrita-perlita de gran fino con propiedades mecánicas optimizadas para un servizo a longo prazo a temperaturas elevadas de ata 500 °C.*
Propiedades de fluencia a alta temperatura
| Temperatura (°C) | 400 | 450 | 500 |
| Resistencia elástica (MPa) | ≥235 | ≥215 | ≥185 |
| Resistencia á rotura por fluencia (100.000 h) | 165 | 125 | 80 |
*Nota: O 16Mo3 mantén unha resistencia útil ata os 500 °C, superando significativamente as calidades non aliadas como o P235GH e o P265GH (límite de 400 °C). Non obstante, para temperaturas superiores a 500 °C, recoméndanse calidades máis aliadas como o 13CrMo4-5.*
3. Rango dimensional e cumprimento das normas
Womic Steel subministra tubos de 16Mo3 nun amplo espectro dimensional, en plena conformidade coas últimas normas EN 10216-2:2024.
| Elemento | Especificación |
| Estándar | EN 10216-2:2024 (Tubos sen soldadura para fins de presión: tubos de aceiro non aliado e de aliado con propiedades especificadas para temperaturas elevadas) |
| Grao | 16Mo3 (1,5415) |
| Diámetro exterior | 10,3 mm – 610 mm (1/4" – 24") |
| Grosor da parede | 2,0 mm – 60,0 mm (SCH10 – XXS) |
| Condición de entrega | Normalizado (+N) |
| Categorías de inspección | TC1 / TC2 (Informe de proba EN 10204 Tipo 2.2) |
3. Dimensións e especificacións dispoñibles
| NB | Tamaño | OD mm | SCHAnos 40 mm | SCH5S mm | SCH10S mm | SCH10 mm | SCH20 mm | SCH40 mm | SCH60 mm | XS/80S mm | SCH80 mm | SCH100 mm | SCH120 mm | SCH140 mm | SCH160 mm | SCHXXS mm |
| 6 | 1/8” | 10.29 | 1.24 | 1,73 | 2.41 | |||||||||||
| 8 | 1/4” | 13,72 | 1,65 | 2.24 | 3.02 | |||||||||||
| 10 | 3/8” | 17.15 | 1,65 | 2.31 | 3.20 | |||||||||||
| 15 | 1/2” | 21.34 | 2,77 | 1,65 | 2.11 | 2,77 | 3,73 | 3,73 | 4,78 | 7.47 | ||||||
| 20 | 3/4” | 26,67 | 2,87 | 1,65 | 2.11 | 2,87 | 3,91 | 3,91 | 5,56 | 7,82 | ||||||
| 25 | 1” | 33,40 | 3.38 | 1,65 | 2,77 | 3.38 | 4,55 | 4,55 | 6.35 | 9.09 | ||||||
| 32 | 1 1/4” | 42,16 | 3,56 | 1,65 | 2,77 | 3,56 | 4,85 | 4,85 | 6.35 | 9,70 | ||||||
| 40 | 1 1/2” | 48,26 | 3,68 | 1,65 | 2,77 | 3,68 | 5.08 | 5.08 | 7.14 | 10.15 | ||||||
| 50 | 2” | 60,33 | 3,91 | 1,65 | 2,77 | 3,91 | 5,54 | 5,54 | 9,74 | 11.07 | ||||||
| 65 | 2 1/2” | 73,03 | 5.16 | 2.11 | 3.05 | 5.16 | 7.01 | 7.01 | 9,53 | 14.02 | ||||||
| 80 | 3" | 88,90 | 5,49 | 2.11 | 3.05 | 5,49 | 7,62 | 7,62 | 11.13 | 15.24 | ||||||
| 90 | 3 1/2” | 101,60 | 5,74 | 2.11 | 3.05 | 5,74 | 8.08 | 8.08 | ||||||||
| 100 | 4” | 114,30 | 6.02 | 2.11 | 3.05 | 6.02 | 8,56 | 8,56 | 11.12 | 13.49 | 17.12 | |||||
| 125 | 5” | 141,30 | 6,55 | 2,77 | 3.40 | 6,55 | 9,53 | 9,53 | 12,70 | 15,88 | 19.05 | |||||
| 150 | 6 polgadas | 168,27 | 7.11 | 2,77 | 3.40 | 7.11 | 10,97 | 10,97 | 14.27 | 18.26 | 21,95 | |||||
| 200 | 8” | 219,08 | 8.18 | 2,77 | 3,76 | 6.35 | 8.18 | 10.31 | 12,70 | 12,70 | 15.09 | 19.26 | 20,62 | 23.01 | 22.23 | |
| 250 | 10 polgadas | 273,05 | 9.27 | 3.40 | 4.19 | 6.35 | 9.27 | 12,70 | 12,70 | 15.09 | 19.26 | 21.44 | 25,40 | 28,58 | 25,40 | |
| 300 | 12 polgadas | 323,85 | 9,53 | 3,96 | 4,57 | 6.35 | 10.31 | 14.27 | 12,70 | 17.48 | 21.44 | 25,40 | 28,58 | 33,32 | 25,40 | |
| 350 | 14 polgadas | 355,60 | 9,53 | 3,96 | 4,78 | 6.35 | 7,92 | 11.13 | 15.09 | 12,70 | 19.05 | 23,83 | 27,79 | 31,75 | 35,71 | |
| 400 | 16 polgadas | 406,40 | 9,53 | 4.19 | 4,78 | 6.35 | 7,92 | 12,70 | 16,66 | 12,70 | 21.44 | 26.19 | 30,96 | 36,53 | 40,49 | |
| 450 | 18 polgadas | 457,20 | 9,53 | 4.19 | 4,78 | 6.35 | 7,92 | 14.27 | 19.05 | 12,70 | 23,83 | 29,36 | 34,93 | 39,67 | 45,24 | |
| 500 | 20 polgadas | 508,00 | 9,53 | 4,78 | 5,54 | 6.35 | 9,53 | 15.09 | 20,62 | 12,70 | 26.19 | 32,54 | 38.10 | 44,45 | 50,01 | |
| 550 | 22 polgadas | 558,80 | 9,53 | 4,78 | 5,54 | 6.35 | 9,53 | 22.23 | 12,70 | 28,58 | 34,93 | 41,28 | 47,63 | 53,98 | ||
| 600 | 24 polgadas | 609,60 | 9,53 | 5,54 | 6.35 | 6.35 | 9,53 | 17.48 | 24,61 | 12,70 | 30,96 | 38,89 | 46,02 | 52,37 | 59,54 |
4. Caldeira común, estándares e grao de tubos de intercambiadores de calor fabricados por Womic Steel
| Estándar | Graos de aceiro |
| Tubos de caldeira (sen soldadura e soldados) | |
| ASTM A178: Tubos de caldeira de aceiro ao carbono e aceiro ao carbono e manganeso soldados por resistencia eléctrica | A178 Grao A, Grao C, Grao D |
| ASTM A179: Tubos de intercambiador de calor e condensador de aceiro baixo en carbono estirados en frío sen costura | A179 Grao C |
| ASTM A192: Tubos de caldeira de aceiro ao carbono sen costura para alta presión | A192 |
| ASTM A199: Tubos de intercambiador de calor e condensador de aceiro de aliaxe intermedia estirados en frío sen costura | T5, T5b, T7, T9, T11, T22 |
| ASTM A200: Tubos de destilación de aceiro de aliaxe intermedia sen costura para servizo de refinaría | T5, T5b, T7, T9, T11, T22 |
| ASTM A209: Tubos de caldeira e sobrequentador de aceiro de aliaxe de carbono-molibdeno sen costura | T1, T1a, T1b |
| ASTM A210: Tubos de caldeira e sobrequentador de aceiro de carbono medio sen costura | A210 Grao A-1, Grao C |
| ASTM A213: Tubos de caldeira, sobrequentador e intercambiador de calor de aceiro de aliaxe ferrítica e austenítica sen costura | T2, T5, T5b, T9, T11, T12, T17, T21, T22, T23, T24, T36, T91, T92, T122, TP304, TP304L, TP304H, TP309, TP309H, TP310L, TP310L, TP310L TP316H, TP321, TP321H, TP347, TP347H, TP347HFG |
| ASTM A250: Tubos de caldeira e sobrequentador de aceiro de aliaxe ferrítica soldados por resistencia eléctrica | T1, T1a, T1b, T2, T5, T9, T11, T22 |
| ASTM A556: Tubos de quentador de auga de alimentación de aceiro ao carbono estirado en frío sen costura | A556 Grao A2, Grao B2, Grao C2 |
| Tubos e tubos de aceiro aliado (cromo-molibdeno) | |
| ASTM A335: Tubo de aceiro de aliaxe ferrítica sen costura para servizo a altas temperaturas | P1, P2, P5, P5b, P5c, P9, P11, P12, P15, P21, P22, P23, P24, P36, P91, P92, P122, P911 |
| ASTM A369: Tubo de aceiro de aliaxe ferrítica sen costura para servizo a altas temperaturas | FP1, FP2, FP5, FP5b, FP5c, FP9, FP11, FP12, FP21, FP22, FP91 |
| ASTM A213 (Graos de aliaxe): Tubos de caldeira de aceiro ferrítico sen costura | T1, T1a, T1b, T2, T5, T5b, T9, T11, T12, T17, T21, T22, T23, T24, T36, T91, T92, T122 |
| EN 10216-5: Tubos de aceiro inoxidable sen costura para fins de presión | 1.4301, 1.4307, 1.4401, 1.4404, 1.4432, 1.4435, 1.4436, 1.4541, 1.4550, 1.4571 |
| EN 10305-1: Tubos de aceiro de precisión estirados en frío sen costura | E215, E235, E355 |
| EN 10305-2: Tubos de aceiro de precisión soldados e estirados en frío | E215, E235, E355 |
| Normas alemás (DIN) | |
| DIN 17175: Tubos de aceiro sen costura para servizo a temperaturas elevadas | St35.8, St45.8, 10CrMo910, 13CrMo44, 14MoV63, 15Mo3 |
| JIS G3454: Tubaxes de aceiro ao carbono para servizo a presión | STPG370, STPG410 |
| JIS G3455: Tubaxes de aceiro ao carbono para servizo de alta presión | STS370, STS410, STS480 |
| JIS G3456: Tubaxes de aceiro ao carbono para servizo a altas temperaturas | STPT370, STPT410, STPT480 |
| JIS G3461: Tubos de aceiro ao carbono para caldeiras e intercambiadores de calor | STB340, STB410, STB510 |
| JIS G3462: Tubos de caldeira e intercambiador de calor de aceiro aliado | STBA12, STBA13, STBA20, STBA22, STBA23, STBA24, STBA25, STBA26, STBA28, STBA29 |
| GB/T 3087: Tubos de aceiro sen costura para caldeiras de baixa e media presión | 10, 20 |
| GB/T 5310: Tubos de aceiro sen costura para caldeiras de alta presión | 20G, 20MnG, 25MnG, 15MoG, 20MoG, 12CrMoG, 15CrMoG, 12Cr2MoG, 12Cr1MoVG, 12Cr2MoWVTiB, 07Cr2MoW2VNbB, 10Cr9Mo1VNbN, 10Cr11MoW2VNbCuBN |
| GB/T 6479: Tubos de aceiro sen costura para equipos de fertilizantes químicos de alta presión | 10, 20, 16Mn, 12CrMo, 15CrMo, 12Cr2Mo, 12Cr5MoI, 12Cr9MoI |
| Uso: Caldeira, sobrequentador, intercambiador de calor, petroquímica, xeración de enerxía, gas natural, refinería, servizo a alta temperatura, ambientes corrosivos, fabricación de equipos mecánicos | |
5. Proceso de fabricación
Fluxo de traballo de produción (proceso de tubos sen costura estirados en frío):
● Inspección da materia prima: Verifícase a composición química e a calidade superficial dos lingotes redondos entrantes. O material sepárase axeitadamente por grao e número de cocción para garantir a súa completa trazabilidade.
● Quecemento e perforación de lingotes: os lingotes quéntanse á temperatura de forxa en fornos de soleira rotatoria e perfórmanse mediante un laminador de perforación de rolos cruzados para formar envolturas de tubos ocos.
● Estirado en frío: As cunchas ocas perforadas sométense a pasadas únicas ou múltiples de estirado en frío a través de matrices de precisión e sobre mandriles para acadar o diámetro exterior, o grosor da parede e as tolerancias dimensionais requiridos.
● Tratamento térmico intermedio: Entre as pasadas de estirado, os tubos poden someterse a un recocido ou normalización intermedios para aliviar o endurecemento por deformación e restaurar a ductilidade para o procesamento posterior.
● Tratamento térmico final: os tubos reciben un tratamento térmico final (normalización, recocido ou alivio de tensións) segundo as normas aplicables para acadar as propiedades mecánicas e a estrutura do gran especificadas.
● Endereitamento e corte: Endereitamento de precisión para cumprir as tolerancias de rectitude estándar, seguido de corte ás lonxitudes exactas solicitadas con extremos limpos e sen rebabas.
● Acabado e inspección da superficie: exame visual para garantir a ausencia de defectos superficiais como gretas, pregas, solapes e crostas. Biselado de extremos ou acabado de extremos lisos segundo sexa necesario.
6. Control de calidade
Comprobación de materias primas → Análise química → Ensaio mecánico → Inspección visual → Comprobación de dimensións → Ensaio de flexión → Ensaio de impacto → Ensaio de corrosión intergranular → Exame non destrutivo (UT, MT, PT) → Ensaio de abombamento e achatamento → Ensaio de dureza → Ensaio de presión → Ensaio de contido de ferrita → Ensaio de metalografía → Ensaio de corrosión → Ensaio por correntes de Foucault → Ensaio de pulverización salina → Ensaio de resistencia á corrosión → Ensaio de vibración → Ensaio de corrosión por picaduras → Inspección de pintura e revestimento → Revisión da documentación
7. Aplicacións principais
Os tubos de caldeira sen costura son compoñentes esenciais en ambientes de servizo de alta temperatura e alta presión en diversas industrias:
Xeración de enerxía:Paredes de auga de caldeiras, economizadores, sobrequentadores, requentadores, colectores e tubaxes principais de vapor en centrais térmicas e unidades de ciclo combinado.
Caldeiras industriais:Sistemas de xeración de vapor, caldeiras de auga quente e caldeiras de recuperación de calor residual para instalacións de fabricación.
Petroquímica e refinación:Intercambiadores de calor, quentadores de proceso, fornos de craqueo e liñas de transferencia de fluídos de alta temperatura.
Recipientes a presión:Carcasas, tambores e compoñentes para recipientes a presión que funcionan a temperaturas elevadas.
Procesamento químico:Reactores, reformadores e sistemas de tubaxes que manexan gases e líquidos a alta temperatura.
EPC e tubaxes de planta:Tubaxes de proceso e servizos en refinerías de petróleo, plantas de procesamento de gas e complexos petroquímicos.
8. Embalaxe e envío:
Os tubos de caldeira de aliaxe embalanse e envíanse co máximo coidado para garantir a súa protección durante o transporte. Aquí tes unha descrición do proceso de embalaxe e envío:
Embalaxe:
Revestimento protector:Antes do embalaxe, os tubos das caldeiras adoitan cubrirse cunha capa de aceite antioxidante ou verniz protector para evitar a corrosión e a oxidación da superficie durante o almacenamento e o transporte.
Agrupación:Os tubos de tamaños e especificacións similares agrúpanse coidadosamente. Asíguense con correas de aceiro ou bandas de plástico resistentes para evitar o movemento dentro do feixe.
Tapas finais:Colócanse tapas de plástico ou metal en ambos os extremos dos tubos para protexer os extremos biselados, os extremos lisos e as conexións roscadas de danos por impacto e entrada de residuos.
Acolchado e amortiguación:Os materiais de acolchado como a escuma, o plástico de burbullas ou o cartón ondulado utilízanse para proporcionar amortiguación e evitar danos por abrasión ou impacto durante a manipulación e o transporte.
Caixas ou caixas de madeira:Para tubos de parede fina, tubos de precisión estirados en frío ou pedidos de exportación premium, os tubos poden embalarse en caixas de madeira resistentes ou en caixas de madeira contrachapada para proporcionar unha maior protección contra forzas externas e manipulación brusca.
9. Envío:
Modo de transporte:Os tubos para caldeiras adoitan enviarse en camións, buques portacontedores ou transporte ferroviario, dependendo do destino, o volume do pedido e a urxencia da entrega. O transporte aéreo está dispoñible para envíos con tempo crítico.
Contenedorización:Os tubos cárganse en contedores de transporte estándar de 20 ou 40 pés para garantir un tránsito seguro e organizado. A carga de contedores protexe a carga das condicións meteorolóxicas, da humidade e dos contaminantes externos.
Etiquetado e documentación:Cada paquete está claramente etiquetado con información esencial, incluíndo o grao do material, o estándar, as dimensións, o número de calor, a cantidade e as instrucións de manipulación. Prepáranse documentos de envío completos para o despacho de aduanas e o seguimento da carga.
Conformidade aduaneira:Para envíos internacionais, prepárase toda a documentación aduaneira necesaria, incluída a factura comercial, a lista de empaquetado, o coñecemento de embarque e os certificados de probas de fábrica, para garantir un despacho sen problemas no porto de destino.
Fixación segura:Dentro do vehículo ou contedor de transporte, os fardos e as caixas están fixados e apuntalados de forma segura para evitar que se desplacen, balanceen ou movan, o que podería causar danos durante o transporte.
Seguimento e monitorización:Empréganse sistemas avanzados de seguimento loxístico para controlar o estado dos envíos e proporcionar actualizacións de localización en tempo real aos clientes.
Seguro:Dependendo do valor do pedido e dos requisitos do cliente, pódese contratar un seguro de carga marítima para cubrir posibles perdas ou danos durante o tránsito.
En resumo, Womic Steel garante que todos os tubos de caldeiras e aliaxes estean embalados con medidas de protección líderes na industria e enviados utilizando métodos de transporte fiables para chegar ao seu destino en condicións óptimas. Uns procedementos de embalaxe e envío axeitados son esenciais para preservar a integridade e a calidade dos produtos entregados.
Vantaxes e preguntas frecuentes de Womic Steel
Por que asociarse con Womic Steel?
Punto único de venda:Gama completa, dende tubos sen costura para caldeiras ata accesorios para tubaxes OEM correspondentes (cóbados, T, redutores, bridas) en calidades de materiais compatibles.
Conformidade técnica:Certificados completos de probas de muíño (EN 10204 tipo 2.2, 3.1 ou 3.2) proporcionados con cada envío, nos que se detalla a composición química exacta e os resultados das probas mecánicas.
Servizos de valor engadido:Biselado de extremos, roscado e acoplamento e revestimento anticorrosión (FBE, 3LPE, epoxi, galvanizado) dispoñibles na nosa empresa.
Loxística competitiva:A colaboración estratéxica con transitarios globais garante unha carga de contedores optimizada e un envío mundial rendible.
Inventario e dispoñibilidade:Un amplo stock de tamaños estándar de tubos de caldeira garante prazos de entrega curtos e unha resposta rápida aos requisitos urxentes do proxecto.
Escolla Womic Steel Group como o seu socio de confianza para obter alta calidadeTubos e accesorios de aceiro inoxidablerendemento de entrega imbatible.Consulta de benvida!
Sitio web: www.womicsteel.com
Correo electrónico: sales@womicsteel.com
Teléfono/WhatsApp/WeChat: Víctor: +86-15575100681 ouJack: +86-18390957568
Preguntas frecuentes (FAQ)
P: Cal é a diferenza entre os tubos de caldeira sen costura e os soldados?
R: Os tubos de caldeira sen soldadura fabrícanse a partir de lingotes sólidos sen costura de soldadura, o que ofrece unha integridade e uniformidade de presión superiores. Prefírense para aplicacións de caldeiras de alta temperatura e alta presión. Os tubos soldados son axeitados para presións máis baixas e condicións de servizo menos críticas.
P: Que condicións de tratamento térmico están dispoñibles para os tubos de caldeira?
R: As condicións de entrega habituais inclúen laminado en quente, estirado en frío, normalizado (+N), recocido e revenido. O tratamento térmico específico aplícase en función do grao do material e dos requisitos de uso final para conseguir propiedades mecánicas óptimas.
P: Que significa "TC2" nun certificado de material?
R: A TC2 (categoría de proba 2) segundo as normas EN 10216 esixe inspeccións específicas, incluíndo probas de tracción a temperatura elevada e probas non destrutivas (END) ao 100 % en cada tubo. Este nivel de proba é necesario para aplicacións críticas en caldeiras e recipientes a presión.
P: Pode Womic Steel proporcionar certificados de inspección 3.2 (inspección por terceiros)?
R: Si. Aceptamos e facilitamos as inspeccións por parte de DNV, BV, SGS, TÜV, ABS, LR ou calquera representante designado polo cliente durante a produción e antes do envío. Os certificados 3.2 ofrécense habitualmente se se solicitan.
P: Cal é a lonxitude máxima dispoñible para os tubos da caldeira?
R: Suministramos tubos en lonxitudes fixas estándar de ata 12 metros (aproximadamente 40 pés). Pódense solicitar lonxitudes maiores para aplicacións HRSG e tubos en U para intercambiadores de calor con especificacións e debuxos detallados.
P: Que tipos de acabados finais ofrecedes?
R: Ofrecemos extremos lisos, extremos biselados, extremos roscados e extremos acoplados. Dispoñemos de preparación de extremos personalizada para cumprir cos requisitos específicos de instalación ou soldadura.
P: Ofrecédes servizos de corte a medida?
R: Si. Ofrecemos cortes de precisión a lonxitudes exactas especificadas polo cliente con tolerancias axustadas e extremos limpos e sen rebabas.











